суботу, 3 червня 2023 р.


Університет обдарованої дитини запрошує дітей на «Цікаві канікули – 2023»

Уже вп’яте волонтери Університету обдарованої дитини (УОД), що діє при Науковому парку Прикарпатського національного університету, запрошують  школярів провести змістовне дозвілля в межах програми «Цікаві   канікули –2023», яка триватиме з 5 до 16 червня 2023 року.

Як зазначила очільниця УОД, професорка кафедри початкової освіти Галина Білавич, цьогорічне гасло УОДу – Університет об’єднує дітей! Команда волонтерів УОДу (а це понад 80 викладачів та студентів, які працюють на засадах коучингу) подбає про те, щоб «Цікаві канікули – 2023» стали для юних студентів, зокрема й дітей працівників університету-захисників України,  змістовними. 

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей (30 травня) на Педагогічному факультеті відбулося традиційне свято відкриття УОДу.

Цьогоріч у межах «Цікавих канікул – 2023» відбудуться тематичні майстер-класи та заняття в школах, а саме: ІТ–школа, Школа «Умілі ручки», Школа олімпійського резерву, Школа юних бізнесменів «Як стати мільйонером», Школа мовних екологів та риторів, Школа логіки та цікавої астрономії,   Еко-школа, Школа акторської майстерності, Школа живопису, Школа поліглотів, Літературна світлиця, Школа вокалу, Школа танцю,  Школа цікавої математики,  Школа шляхетних українок і українців,  Наукове товариство УОДу та ін.

Більш докладно про Університет обдарованої дитини можна дізнатися за покликанням:  https://kidsuniver.blogspot.com/

Зареєструватися на участь у програмі «Цікаві канікули – 2023» можна тут:  https://bit.ly/UOD-2023-registr

З питань організації «Цікавих канікул – 2023» прохання звертатися до організаторки: Білавич Галина Василівна – 0984164218,  halyna.bilavych@pnu.edu.ua Немає коментарів:

Дописати коментар

  16 червня 2023 року День, який увійшов в історію Університету обдарованої дитини як час   завершення програми «Цікаві канікули – 2023». ...